کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان

باسلام.....ورود شمارابه این وبلاگ خوش آمد می گوییم

کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان

باسلام.....ورود شمارابه این وبلاگ خوش آمد می گوییم

کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان

مدیروبلاگ:امیر وطنی هویدا

نویسندگان
پیوندها

 

درخواست ارسال اطلاعات سیستم های دانش آموزی ( دوره دی ماه 94 )

با آرزوی توفیق الهی و تقدیر و تشکر ازتلاش همکاران عزیز در برگزاری  مطلوب امتحانات دوره دی ماه94 ، با توجه به  اتمام و اعلام نتایج قطعی امتحانات مقطع ابتدائی متوسطه و پیش دانشگاهی و  لزوم تجزیه و تحلیل نتایج و ارسال اطلاعات به استان  ، شایسته است که کلیه مدارس مقطع ابتدائی و متوسطه اول ودوم ( نظری ، فنی و حرفه ای ، کاردانش) و مقطع پیش دانشگاهی نسبت به ارسال اطلاعات سیستم دانش آموزی ( دانا )  تا پایان وقت اداری روز  شنبه10/11/94 با در نظر گرفتن نکات ذیل اقدام نمایند :

1- قبل از ارسال اطلاعات از ثبت کامل و دقیق نمرات اطمینان حاصل نمایید .

2- اطمینان از بروز بودن نگارش ( در حال حاضر ابتدائی 9.1متوسطه اول 8.2 متوسطه دوم14.7و پیش دانشگاهی 6.7 )

3-قبل از ارسال اطلاعات ، اجرای گزینه اصلاح اتوماتیک وضعیت دانش آموزان ترک تحصیل و ...درمدارس متوسطه دوم

4- قبل از ارسال اطلاعات ، محاسبه تمامی کارنامه ها انجام شود.

5-مدارس مقطع متوسطه نظری  و پیش دانشگاهیکه دارای فارغ التحصیل دوره دی ماه 94  می باشند ، قبل از ارسال اطلاعات ، نسبت به دریافت لیست کنترلی فارغ التحصیلان ( نمون برگ 290 ) از سیستم دانا و کنترل دقیق مشخصات فارغ التحصیلان اقدام نموده و در صورت تأیید ،  نسبت به ارسال اطلاعات به همراه نمون برگ مذکور  اقدام نمایند . پس از ارسال اطلاعات به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ، لیست اصلی فارغ التحصیلان ( نمون برگ 291 ) را در دو نسخه دریافت و بعد از کنترل دقیق و مهر و امضاء به تأیید نهایی برسانید ، بدیهی است پس از تأیید نهایی یک نسخه را می بایست تحویل کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی داده و نسخه دیگر را جزء اسناد آموزشگاه جهت استفاده دردفتر فارغ التحصیلان بایگانی فرمایید .

* تذکرات  :

1- ذخیره وارسال  سیستم دانش آموزی مقطع ابتدائی ، متوسطه اول ودوم( نظری فنی و حرفه ای کاردانش )  و مقطع پیش دانشگاهی علاوه بر اینترنت ازطریق یک حلقه CD نیزصورت گیرد.وشامل مواردزیر باشد.

الف)ابتدائی(ذخیره و ارسال)

ب)متوسطه اول(ذخیره وارسال)

ج)متوسطه دوم(ذخیره ، ارسال به Dos وارسال به ویندوز)

د)پیش دانشگاهی(ذخیره و ارسال به ویندوز)

2- یک حلقه از CDتهیه شده نیز دراختیار مدیر آموزشگاه جهت نگهداری درگاو صندوق آموزشگاه قرارگیرد.

3-  درج کامل نام و کد آموزشگاه و مقطع تحصیلی ، تاریخ ارسال و شماره نگارش برنامه بر روی CD ارسالی با ماژیک غیر وایت برد ضروری می باشد.

4- کنترل مشخصات و نمرات موجود در لیست فارغ التحصیلان شاخه نظری می بایست به طور دقیق و بر اساس تصویر شناسنامه موجود در پرونده دانش آموز و لیست کنترلی فارغ التحصیلان موجود در سیستم دانای مدرسه ، هم توسط معاونت اجرایی آموزشگاه و هم مدیریت محترم به طور جداگانه صورت پذیرد.

5- حتماً پس از ارسال اطلاعات سیستم دانش آموزی دانا از طریق اینترنت به منطقه ، بلافاصله نسبت به دریافت تأییدیه وجود سوابق مدرسه در سرور اقدام نمایید.

در پایان ضمن آرزوی توفیق برای همکاران عزیز تأکید می گردد مسئولیت هرگونه تأخیر در ارسال اطلاعات که موجب تأخیر در انجام امور و تضییع حق عزیزان دانش آموز گردد با مدیریت محترم آموزشگاه خواهد بود.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۱۱/۰۶
امیر وطنی هویدا

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی