کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان

باسلام.....ورود شمارابه این وبلاگ خوش آمد می گوییم

کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان

باسلام.....ورود شمارابه این وبلاگ خوش آمد می گوییم

کارشناسی سنجش وپایگاه اطلاعاتی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان

مدیروبلاگ:امیر وطنی هویدا

نویسندگان
پیوندها

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و با احترام؛ به استناد نامه ی شماره ی ۱۳۰/۳۱۷۵۵۴-۹۵/۹/۱ اداره کل متبوع، در خصوص محورهای شش گانه نظارت مدیران محترم مدارس نسبت به تکمیل فرم ها با توجه به موارد زیر اقدام نمایند .

۱- همه مدارس متوسطه دوم با همکاری کارشناسی فناوری و هوشمندسازی نسبت به دریافت کد کاربری و رمز در سامانه همگام اقدام مقتضی را به عمل آورند.( مدارسی که کد کاربری و رمز همگام دارند از همان کد ها استفاده کنند)

۲- بازه زمانی مربوط به خودارزیابی(عملکرد واحدهای آموزشی در حوزه سنجش و ارزشیابی تحصیلی )در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ (حدفاصل ۹۴/۷/۱- تا ۹۵/۶/۳۱ )می باشد.

۳- تکمیل نمون برگ های محورهای دو و سه از طریق سامانه همگام حداکثر تا تاریخ ۹۵/۹/30 انجام گردد و از ارسال فرم های کاغذی یا فایل به این کارشناسی خودداری گردد.

۴- برای تکمیل فرم های خود ارزیابی به ترتیب زیر اقدام نمایید

الف- ورود به سایت همگام  (www.hamgam.medu.ir)   ب-قسمت ورود مدیر با کد کاربری و رمز ورود ج- ارزشیابی د- تکمیل فرم ه طرح جامع نظارت و- در قسمت مدیریت، ورود به فرم ز- در قسمت مدیریت، ورود به محور ح- پس از تکمیل هر محور (محورهای ۲و۳ ) گزینه ثبت  موقت را انتخاب نمایید و در پایان در صورت اطمینان از تکمیل کلیه مراحل در صفحه اول تایید قطعی را فعال نمایید.

۵- با توجه به وجود فاصله قابل تامل بین امتیازات خودارزیابی و بازدید ناظران (در دوره های قبلی ) از آن جا که هدف از خود ارزیابی، بهبود عملکرد وکیفیت بخشی به فرایند سنجش و ارزشیابی تحصیلی است لذا به مدیران واحدهای آموزشی توصیه می شود در خود ارزیابی مربوط، واقع بینانه عمل نمایند و در صورت نقص در هر عنوان در اسرع وقت نسبت به مرتفع نمودن آن اقدام نمایید.


دریافت فایل راهنما


با تشکر ازهمکاران سنجش شهرستان کاشان بابت تهیه فایل راهنما

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۹/۲۱
امیر وطنی هویدا

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی